Yükleniyor...

Acil Kurye

Vip Gönderi

Acil Kurye çok daha kritik yada yüksek önemli gönderileriniz için Batı Ataşehir Kurye tarafından özel olarak verilen 45 dakika da tamamlanan vip kurye hizmetimizdir.

Acil Kurye hizmeti aldığınızda işinde en uzman kuryemiz ve filomuz da yer alan en hızlı ve donanımlı motorsikletimiz sadece size özel hizmet vermek için adresinize ulaşır.

Vip olarak verilen acil kurye hizmetimiz esnasında kuryemiz sizin işiniz tamamlanmadan hiçbir iş yada çağrıya cevap vermez sizin gönderi işleminiz tamamlanana kadar size özel olarak hizmet eder.

Metro Kurye güvencesiyle alacağınız Batı Ataşehire Kurye acil kurye hizmeti ile gönderileriniz daima güvende gönderileriniz daima tam zamanında adresinde.

2002 yılından bugüne tekerleğimizin yol ile buluştuğu ilk andaki heycanımızı kaybetmeden İstanbulun her noktasına süratle ve güvenle gönderilerinizi taşıyoruz. Kurumsallığımızın ve güvenilirliğimizin en önemli göstergesi devletine ve milletine bağlı bir vergi mükkellefi olarak kaçak göçek değil gerçek kuryecilik hizmeti vermemizdir. Unutmayın Metro kurye ile yapacağınız tüm gönderiler kayıt altında ve güvenilir ellerdedir.

Sosyal Medya

İletişim Bilgileri

  0541 120 66 82

  istanbulfastkurye@gmail.com

  Barbaros Mh. Mimar Sinan Cd. No: 190/4 Ataşehir - İSTANBUL