Yükleniyor...

Moto Kurye

Normal Gönderi

Moto Kurye hizmetimiz bir telefonunuzla masanızdan teslim alınan gönderinizin en geç 3 saat içerisinde istediğiniz adrese ulaştırıldığı kurye hizmetimizdir.

Moto kurye hizmeti Batı Ataşehir Kurye filosunda yer alan motorsikletlerimizle tüm Batı Ataşehir'e verdiğimiz bir ulaştırma hizmetidir.

Moto Kurye hizmetimiz ile ister şehiriçi İstanbul'un her yerine isterseniz de şehirlerearası bireysel yada kurumsal moto kurye gönderisi yapabilirsiniz.

Metro Kurye güvencesiyle alacağınız Batı Ataşehire Kurye moto kurye hizmeti ile gönderileriniz daima güvende gönderileriniz daima tam zamanında adresinde.

2002 yılından bugüne tekerleğimizin yol ile buluştuğu ilk andaki heycanımızı kaybetmeden İstanbulun her noktasına süratle ve güvenle gönderilerinizi taşıyoruz. Kurumsallığımızın ve güvenilirliğimizin en önemli göstergesi devletine ve milletine bağlı bir vergi mükkellefi olarak kaçak göçek değil gerçek kuryecilik hizmeti vermemizdir. Unutmayın Metro kurye ile yapacağınız tüm gönderiler kayıt altında ve güvenilir ellerdedir.

Sosyal Medya

İletişim Bilgileri

  0541 120 66 82

  istanbulfastkurye@gmail.com

  Barbaros Mh. Mimar Sinan Cd. No: 190/4 Ataşehir - İSTANBUL